Wpisy użytkownika Ekogroup.info z dnia 11 czerwca 2011

Liczba wpisów: 6

ekogroup
 
radiator-mototurystyka.pl/(…)319-buell-blast-single… - Był ci taki wynalazek. Pod marką Buell, z połową V-Twina, czyli sporym, długoskokowym singlem. Nazwano go Blast, chociaż z prawdziwym podmuchem nie miał wiele wspólnego, raczej był rachitycznym jednośladem do przedostawania się z punktu A do punktu B.
 

ekogroup
 
radiator-mototurystyka.pl/(…)318-wciekle-szybka-hon… - Niewielka pojemność silnika nie zawsze idzie w parze z mizernymi osiągami. Dowodem jest najnowszy motocykl ze stajni Hondy. NSF250R została przygotowana z myślą o zawodnikach planujących starty w klasie Moto3.
 

ekogroup
 
radiator-mototurystyka.pl/(…)322-jak-jawa-to-tylko-… - Obok jednocylindrowej „ćwiartki” to drugie, sztandarowe dzieło Jozefa Jozífa. Dziś skupimy się na końcówce kariery „dużego Peraka” – czasie, w którym z szarego Ogara przeistoczył się w zwykle wiśniową Jawę.
 

ekogroup
 
ekogroup.info/wiatraki-pod-darlowem-nielegalne/ - Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Darłowo, która poszerzyła możliwości budowy elektrowni wiatrowych na jej terenie, została – zdaniem Naczelnego Sądu Administracyjnego – wykonana niezgodnie z prawem
 

ekogroup
 
ekogroup.info/konkurs-dla-gmin-lider-zielonej-en… - Konkurs adresowany jest do gmin, we współpracy z innymi instytucjami i organizacjami, zainteresowanymi wspieraniem energetyki odnawialnej na potrzeby lokalnego rozwoju.

Przedmiot i zasady Konkursu

Samorządy gminne