Wpisy użytkownika Ekogroup.info z dnia 27 czerwca 2014

Liczba wpisów: 8

ekogroup
 
www.ekogroup.info/(…)renault-zoe-poczatek-ery-bez-s… - Cisza i brak spalin podczas jazdy w połączeniu z zaawansowaną technologią i najwyższej klasy designem - tak w skrócie można opisać elektryczny samochód Renault ZOE.

15-go kwietnia miał w Polsce premierę nowy, elektryczny s
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/12636/jak-czytac-rachunek-za-prad/ - Zapewne każdy z nas dostaje rachunki za prąd. Zasadniczo nikt z nas nie wnika za co płaci i ile. Zazwyczaj sugerujemy się zużytym wskaźnikiem kilowatogodzin, a resztę istotnych informacji jest przez nas po prostu pomijane. Zdajemy sobie spraw�
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/(…)kolejny-maluch-w-zubrzej-zagro… - Stado żubrów z pokazowej zagrody w Mucznem powiększyło się o kolejnego mieszkańca. Młody cielaczek przyszedł na świat 23 czerwca.Matką żubrzego noworodka jest Stupna, krowa pochodząca z Francji.
- To już czwarty żubr urodzony w
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/12632/opowiesci-o-niezwyklym-lesie/ - Polski las nie ma jednego oblicza. To miejsce artystycznej inspiracji, aktywnego wypoczynku, edukacji oraz pracy. Lasy Państwowe zapraszają do obejrzenia filmu, w którym sześcioro bohaterów opowiada o "swoim" lesie.

Ilu bohaterów, tyle opowi
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/12616/rusza-akcja-act-on-facts/ - Misją Fundacji Myśli Ekologicznej jest działanie na rzecz ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.

Obecnie temat energetyki wiatrowej jest coraz szerzej dyskutowany przez społeczeństwo, jednak w de
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/12600/zdrowie-z-natury/ - Wiele osób pyta leśników, czy wiedzą, gdzie można znaleźć czyra brzozy? Cóż to takiego? Jest to grzyb pasożytujący na brzozie. Inne jego nazwy to włóknouszek ukośny, bądź czaga i czarna huba brzozowa.

Jest to owocnik grzyba pasoży
 

ekogroup
 
www.ekogroup.info/12644/lesne-atrakcje-dla-dzieci/ - Leśnicy z Nadleśnictwa Sokołów wzięli udział w cyklu imprez zorganizowanych dla najmłodszych mieszkańców Siedlec oraz Sokołowa Podlaskiego. 

Podczas pikniku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Siedlcach bawiło się